در زمینه تولید تجهیزات اعلام حریق در سال 1390 شرکت آشکار سازان ایرانیان تاسیس شد که محصولات ساخته شده خود را با نام تجاری تسلا به بازار عرضه می‌کرد. در سال 1393 این شرکت آزمایشگاه‌های تخصصی خود را بر اساس استانداردها و دستورالعمل‌های بین المللی ISIRI و EN 54 برای اولین بار در کشور تاسیس کرد. بنابراین هر محصولی که از این شرکت روانه بازار می‌شود دارای استانداردهای بین المللی و ملی هستند که از جمله این محصولات می‌توان به دتکتورهای حرارتی و گازی، پنل مرکزی اعلام حریق، دتکتور دودی، آژیر فلاشر، شستی اعلام حریق و… را نام برد. تجهیزات اعلام حریق برند تسلا معمولا در مکان‌های مختلفی نصب می‌شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به منازل مسکونی، اماکن تجاری، مکان‌های تاریخی، موزه‌ها و… اشاره کرد. تجهیزاتی که توسط این برند ساخته می‌شوند از سازمان آتش‌نشانی تهران و اصفهان و سایر شهرهای بزرگ تاییدیه خود را دریافت کرده است. نکته‌ی قابل توجه این است که شرکت تسلا تمام تجهیزات تولید شده خود را با ضمانت نامه مادام‌ العمر در اختیار مشتریان قرار می‌دهد، بنابراین با اطمینان خاطر می‌توانید که برای تهیه و خرید محصولات این برند اقدام کنید.     

نمایندگی اعلام حریق تسلا

در زمینه فروش تجهیزات اعلام حریق برند تسلا معمولا نمایندگی‌های مختلفی فعالیت می‌کند که یکی از معتبرترین این نمایندگی‌ها فروشگاه آتشنشان است. محصولات برند تسلا را که توسط سازمان‌های مختلف تایید شده‌اند را به اطمینان خاطر می‌توانید از این فروشگاه تهیه و خریداری کنید. در واقع برند تسلا یکی از برندهای نامدار است که با تولید محصولات با کیفیت خود توانسته بخش اعظمی از بازار فروش را به خود اختصاص دهد و در بین سایر رقبا جایگاه ویژه‌ای داشته باشد. این روزها با توجه به نوسانات موجود در بازار و قیمت ارز قیمت نهایی این محصول هم دستخوش تغییر می‌شود بنابراین می‌توانید با مراجعه به فروشگاه آتشنشان قیمت‌های به‌روز این محصولات را مشاهده کنید. در صورت نداشتن اطلاعات و یا آگاهی راجع به این تجهیزات می‌توانید از متخصصین این فروشگاه مشاوه لازم را دریافت کنید.   

سیستم اعلام حریق تسلا

قیمت سیستم اعلام حریق تسلا

سیستم‌ اعلام حریق تسلا معمولا قیمت یکسانی ندارد و متغیر است بنابراین نمی‌توان یک قیمت را برای آن مشخص کرد؛ لذا به صورت روزانه  قیمت این محصول دستخوش تغییر می‌شود. در واقع قیمت نهایی این محصول به پارامترهای مختلفی بستگی دارد یعنی هر کدام از این پارامترها به اندازه‌ای روی قیمت نهایی محصول تاثیر می‌گذارند. از جمله پارامترهای مختلفی که روی قیمت نهایی سیستم اعلام خریق تسلا موثر هستند نوع سیستم، نوع لوازم جانبی، میزان قابلیت‌هایی که دستگاه ارائه می‌دهد، گارانتی و… هستند. اگر می‌خواهید این محصولات را تهیه و خریداری کنید اما از قیمت آن‌ها اطلاع ندارید به شما پیشنهاد می‌کنیم که به فروشگاه آتشنشان سر بزنید و از قیمت محصول مورد نیاز مطلع شوید. در زیر هر محصول علاوه بر ارائه قیمت می‌توانید که مشخصات  فنی محصول را هم مشاهده کنید و سپس در جهت تهیه و ثبت سفارش اقدام کنید. قبل از این که به قیمت این محصول توجه کنید بهتر است که از کیفیت عملکرد و ساختار آن مطمئن شوید تا  بهترین انتخاب را داشته باشید.    

اجزاء اعلام حریق تسلا

اعلام حریق تسلا هم از بخش‌ها و اجزای مختلفی برخوردار هستند که تماما با هم موجب عملکرد مناسب سیستم اعلام حریق می‌شوند. در حیقیت هر کدام از این بخش‌ها مشخصات منحصر به خود را دارند و وظیفه خاصی را انجام می‌دهند؛ از جمله این اجزا می‌توان به پنل مرکزی، دتکتورها، شستی اعلام حریق و… اشاره کرد.

فروشگاه اینترنتی آتشنشان عرضه کننده انواع سیستم اعلام حریق بسیار با کیفیت می‌باشد.

پنل مرکزی اعلام حریق برند تسلا

شرکت تسلا معمولا این پنل‌ها را با 2 الی 18 زون تولید می‌کند و در ساختمان‌های مختلف اداری، مسکونی، تجاری از آن‌ها بهره می‌برند. طراحی مدارهای این پنل را بر اساس تکنولوژی اس ام دی انجام داده‌اند کیفیت فوق العاده‌‌ای دارند اساسا در هر زون پنل این برند می‌توان که 40 دتکتور حرارتی و 20 دتکتور دودی را نصب کرد. در واقع این پنل مجهز به نمایشگری است که می‌توان وضعیت دتکتورها، اشکال در اتصال کوتاه، قطعی در مسیر سیم کشی و… را مشاهده کرد.

دتکتورهای اعلام حریق برند تسلا

برند تسلا دتکتورهای خود را به دو صورت دما افزایشی و دمای ثابت تولید می‌کند. از جمله ویژگی این محصول این است که نوع حرارتی نسبت به تغییرات دما در محیط کاملا حساس هستند و که این تغییرات دما یکی از نشانه‌های آتش سوزی است. دتکتورهای حرارتی که توسط این برند ساخته می‌شوند بر اساس تکنولوژی اس ام دی هستند که تاییدیه خود را از سازمان آتش نشانی دریافت کرده‌اند. و اما دتکتورهای دودی معمولا در درمای -15 درجه تا 60 درجه سانتی‌گراد قابل استفاده خواهند بود البته ناگفته نماند که در شهرهای مختلفی که دماهای متفاوتی دارند می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

اعلام حریق

شستی علام حریق برند تسلا

شستی در حقیقت یک تجهیز اعلام حریق است که توسط فشار دادن آن می‌توان وجود آتش را در محل اعلام کرد. شستی‌های تولید شده برند تسلا عبارت‌اند از شستی‌های نوع کانونشنال یا متعارف، نوع قابل ریست شدن یا برگشت پذیر که با توجه به نوع نیاز می‌توان یکی از آن‌ها را تهیه کرد.

سایر تجهیزات اعلام حریق برند تسلا

از جمله تجهیزات دیگر این برند می‌توان به آژیر و آژیر فلاشر اشاره کرد. این تجهیز با استفاده از نور و صدا وجود آتش و خطر را به افراد اطلاع می‌دهد. با فعال شدن ستی‌ها و دتکتورهای اعلام حریق، سیگنال خطر به پنل مرکزی ارسال می‌شود و کنترل پنل آژیر را روشن می‌کند که در نهایت با صدای آن افراد از وجود خطر مطلع می‌شوند.    

اعلام حریق تسلا دستی

در اعلام حریق‌های دستی تسلا معمولا منبع تشخیص دهنده‌ی آتش شستی است و لازم است که افراد در ساختمان وجود داشته باشند، بنابراین زمانی که در ساختمان افرادی وجود نداشته باشد، کارایی نخواهد داشت. در واقع شخصی که متوجه آتش سوزی می‌شود بایستی که دکمه شستی را فشار دهد و سپس آژیرها فعال شوند به تمام افراد در ساختمان اطلاع داده شود. می‌توان گفت که این سیستم برای اولین بار به منظور محافظت افراد از آتش و اعلام وضعیت‌های اضطراری مورد استفاده همگان قرار گرفته است. اما در حال حاضر سیستم‌های اعلام حریق هوشمند و بهتری روانه بازار شده‌اند که قابلیت‌های بیشتری را برای کاربر فراهم می‌کنند.  

اعلان حریق آدرس پذیر تسلا

در رابطه با این محصول شرکت تسلا بایستی بگوییم که در آن‌ها تمامی اجزا همچون شستی‌ها، آژیرها، آشکار سازی‌ها از طریق یک کد یا آدرس مشخص شده‌اند. در واقع این سیستم با شناسایی کردن آدرس المان می‌تواند محل دقیق آتش سوزی یا حریق را با استفاده از صدای آژیر اعلام کند. گفتنی است که سیم کشی سیستم‌های آدرس پذیر به صورت حلقوی انجام می‌شود. مشخصات فنی و قابلیت‌هایی که توسط این سیستم ارائه می‌شود بیشتر از سیستم‌های متعارف است یعنی سرعت تشخیص حریق آن بالاتر است و نگهداری آسان‌تر، شناسایی محل حریق به صورت دقیق‌تر انجام می‌شود.

اعلان حریق متعارف تسلا

برای نصب و راه اندازی این سیستم در هر بخش از ساختمان یا در هر طبقه به زون‌هایی تقسیم بندی می‌شود. اساس با توجه به زون‌های تعیین شده معمولا یک چراغ روشن روی پنل مرکزی تعبیه شده است که هنگام آتش سوزی با استفاده  از آن محل آتش سوزی تعیین می‌شود. در حقیقت با توجه به تعداد زون‌ها معمولا دتکتورها و تجهیزات مشخصی نصب می‌شود که در نهایت عملکرد مناسبی از سیستم مشاهده می‌شود. می‌توانید با توجه به نیازتان سیستم را انتخاب کنید و سپس آن را سفارش دهید.